Слухати

Стан здоров’я Балуха, Гриба і Клиха погіршився, — Геращенко / Новини на Громадському радіо

Стан здоров’я Балуха, Гриба і Клиха погіршився, — Геращенко

23 травня 2018 - 12:49
Ірина Геращенко та Ірина Подоляк закликали українську діаспору проводити акції під посольствами РФ

Стан здоров’я українських полів’язнів Володимира Балуха, Станіслава Клиха та Павла Гриба, що незаконно утримуються російською владою, погіршився. Про це під час засідання парламенту повідомила перша віце-спікерка Ірина Геращенко. 

«Ми маємо чітку інформацію від адвокатів та родин щодо поігршення стану здоров’я Володимира Балуха, Станіслава Клиха та Павла Гриба погіршився. Україна готова обміняти своїх громадян на 23 росіян, затриманих на території нашої держави. Уже два місяці ми не маємо відповіді від РФ», — сказала Геращенко.

Читайте також: Чим більше ми підтримуємо Олега Сенцова, тим більше виборюємо незалежність України, - Тихий

Вона нагадала також, що сьогодні триває 10 день голодування Олега Сєнцова. У парламенті Ірина Геращенко та Ірина Подоляк закликали українську діаспору проводити акції під посольствами РФ.

Нагадаємо, український політв’язень Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування 14 травня. У такий спосіб він вимагає звільнення 64 українських політв’язнів в Росії. Заяву про відповідне рішення Олег передав начальнику колонії.

До голодування він готувався півтора місяці.

22 травня активісти провели під Адміністрацією Президента акцію на його підтримку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+