Слухати

У Каліфорнії запустили Falcon 9 — ракета вивела на орбіту сім супутників (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Каліфорнії запустили Falcon 9 — ракета вивела на орбіту сім супутників (ФОТО, ВІДЕО)

23 травня 2018 - 07:45
Запуск пройшов успішно, усі супутники були виведені на опорні орбіти

Ракета-носій Falcon 9 стартувала з бази ВПС «Ванденберг» у Каліфорнії. Вона вивела у космос п’ять телекомунікаційних супутників Iridium і два космічних апарати Gravity Recovery and Climate Experiment Follow-On (GRACE-FO) для NASA.

Запуск пройшов успішно, усі супутники були виведені на опорні орбіти. 

Зазначимо, що це вже шостий запуск компанією супутників Iridium. Загалом, компанія планує вивести на орбіту заввишки 667 кілометрів 75 таких апаратів.

Що стосується GRACE-FO, то ці два супутники будуть відслідковувати найдрібніші гравітаційні збурення. Таким чином, вчені планують отримати дані про опади, випаровування роси, океанічні течії, танення снігу і льодовиків.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+