Слухати

В США батьки подали в суд на свого сина, бо він відмовився переїжджати / Новини на Громадському радіо

В США батьки подали в суд на свого сина, бо він відмовився переїжджати

23 травня 2018 - 14:21
Суд Нью-Йорка постановив виселити Майкла Ротондо

Батьки 30-річного Майкла Ротондо подали на нього в суд через те, що він відмовляється переїжджати з їхнього будинку. Суд Нью-Йорка постановив виселити Майкла, повідомляє CNN

Крістіна та Марк Ротондо подали до суду на початку травня. З лютого вони робили сину п’ять попереджень. У першому вони написали: «Після дискусії з твоєю мамою, ми вирішили, що ти маєш переїхати негайно. У тебе є 14 днів, щоб піти. Ми не дозволимо тобі повернутись. Ми зробимо усе, щоб втілити наше рішення».

13 лютого батьки дали Майклу 1100 доларів, щоб йому вистачило на перший місяць оренди та залишили записку з порадами:

«1) Упорядкуй речі, які потрібні тобі для роботи. Прибери у квартирі. 

2) Продай речі, які мають цінність (колонки, інструменти і т.п.). Це особливо стосується зброї, яку ти можеш мати. Тобі потрібні гроші і в тебе не буде місця для всіх цих речей. 

3) Робочі місця є навіть для людей, з такою небагатою історією роботи, як у тебе. Знайди роботу! 

4) Якщо тобі потрібна допомога у пошуку квартири, мама може тобі допомогти»

«Я просто хотів мати достатньо часу для того, щоб виїхати. Хотів, аби враховувався той факт, що я не був готовий підтримувати себе у момент, коли я отримував ці записки», пояснює Майкл Ротондо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+