Слухати

Суд визнав неконституційним блокування користувачів у твіттері Трампа / Новини на Громадському радіо

Суд визнав неконституційним блокування користувачів у твіттері Трампа

24 травня 2018 - 07:30
Позов до президента США подали сім користувачів твіттера, яких заблокували, за їхніми словами, через думки, висловлені у відповідях на твіти Трампа

Президент США Дональд Трамп і співробітники його адміністрації не повинні блокувати користувачів у твіттері за висловлені ними погляди, таке рішення ухвалив Федеральний окружний суд у Нью-Йорку, передає The Hill. 

Суддя Наомі Бакуальд заявила, що твіттер президента є громадською майданчиком і позбавлення громадян доступу на неї на підставі їхніх поглядів порушує першу поправку до Конституції США.

Суддя прямо не заборонила Трампу блокувати користувачів, проте вона підкреслила, що для президента, як державного службовця, має бути достатньо рішення суду про неконституційність цих дій.

Коментуючи ухвалу суду, представник Мін’юсту заявив, що відомство не згодне з рішенням суду і обмірковує наступні кроки. 

Нагадаємо, позов до президента США подали сім користувачів твіттера, яких заблокували, за їхніми словами, через думки, висловлені у відповідях на твіти Трампа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+