Слухати

Нью-йоркський комітет захисту журналістів закликав Україну скасувати заборони стосовно російських медіа / Новини на Громадському радіо

Нью-йоркський комітет захисту журналістів закликав Україну скасувати заборони стосовно російських медіа

25 травня 2018 - 09:44
Координаторка КЗЖ назвала дії української влади недемократичною та неефективною цензурою

Міжнародний комітет захисту журналістів (КЗЖ, англ. — CPJ) зі штаб-квартирою у Нью-Йорку закликав Україну скасувати усі заборони стосовно російських медіа. Відповідну заяву вони оприлюднили на своєму сайті

«Ми закликаємо українську владу утримуватися від заборони інформаційних джерел, незалежно від того, чи вони мають сприятливий, чи несприятливий вигляд,— сказала координатор програми CPJ у Європі та Центральній Азії Ніна Огніанова. — Боротьба з пропагандою за допомогою цензури не тільки недемократична, але також неефективна. Ми закликаємо Україну скасувати заборону російських медіакомпаній».

Нагадаємо, керівника «РИА новости Украина» Кирила Вишинського арештували на два місяці. Йому закидають те, що редакція публікувала матеріали, які виправдовували анексію Криму Російською Федерацією. За даними СБУ, за це він отримав від Росії державну нагороду «За повернення Криму» та медаль ордена «За заслуги перед Вітчизною».

Також президент України Петро Порошенко 18 травня підписав відповідний указ про введення нових санкцій проти Росії. До переліку санкцій ввійшли ведучий програм на федеральному російському каналі Дмитро Кисельов, платіжна система WebMoney, а також деякі російські ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+