Слухати

У Криму можуть знаходитися ядерні боєголовки, - Джемілєв

25 травня 2018 - 16:04
Об'єкт з ядерною базою знаходиться поблизу Феодосії
У Криму можуть знаходитися ядерні боєголовки, - Джемілєв / Новини на Громадському радіо

З перших днів після окупації Криму на півострові почали «реставрувати ядерну базу», яка була залишена після підписання Будапештського меморандуму.

Про це в інтерв’ю Укрінформу лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«Спочатку туди могли заїжджати вантажники, які возили матеріали, у тому числі, кримські татари. Але на якомусь етапі всіх цих робітників усунули і залучали людей, привезених з Росії», — розповів кримськотатарський лідер.

Він додав, що «джерело з Москви підтвердило, що там уже є шість ядерних боєголовок».

За його інформацією, об’єкт знаходиться поблизу Феодосії в гаю Кизилташ, де раніше було ядерне сховище. На об’єкті встановлено потрійне кільце посиленої охорони з відеоспостереженням.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+