Слухати

У Парижі пройшла акція на підтримку Олега Сенцова (ФОТО)

25 травня 2018 - 22:41
У багатьох містах світу згодом пройдуть акції на підтримку Сенцова та всіх політв’язнів, які знаходяться в Росії
У Парижі пройшла акція на підтримку Олега Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Парижі громадяни вийшли на акцію у підтримку звільнення Олега Сенцова. Люди скандують: «Свободу Олегу Сенцову», «Свободу українським політв‘язням», «Путін - терорист».

На даний час готується глобальна кампанія на підтримку заручників Кремля. Акції будуть проведені у різних містах світу 1 і 2 червня.

25 травня, акції на підтримку Олега Сенцова та його вимог щодо звільнення 64 українських політв’язнів, пройшли в Одесі, Львові та Києві. 

Нагадаємо, Олег Сенцов, арештований у Криму та у 2015 році засуджений до 20 років ув’язнення, оголосив безстрокове голодування 14 травня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+