Слухати

Українське електро та електро фолк, nu jazz та indie: яка музика звучатиме на Книжковому Арсеналі? / Новини на Громадському радіо

Українське електро та електро фолк, nu jazz та indie: яка музика звучатиме на Книжковому Арсеналі?

25 травня 2018 - 13:48
Тема цьогорічного VІІI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» - проектування майбутнього. Ми долучилися до участі, зробивши музичну добірку, яка лунатиме впродовж всього часу фестивалю

Найочікуваніша інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Близько 200 письменників, понад 150 видавництв, 75 гостей із 30 країн світу – від 30 травня до 3 червня у Мистецькому Арсеналі триватиме VІII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». 

Громадське радіо не тільки проведе дві дискусії 30 та 31 травня «Що говорить слово youthquake про 2018 рік?» та Майстер-клас Міріам Драгіної «Псевдонаукові маніпуляції», але й представить власну підбірку музики. 

«Музичне полотно, яке буде створювати атмосферу на заході, створювалося з урахуванням побажань організаторів — підібрати таку музику, яка б перегукувалася з нинішньої темою Книжкового Арсеналу. Це не та музика, яку ви почуєте в ефірі Громадського радіо, але залишивши частинку своєї музичної ідентичності, ми поєднали в музичному плей-листі nu jazz, electro, indie та українське електро та електро фолк. Музика яка не відволікатиме відвідувачів від вдумливого вивчення книжкових новинок та покликана створювати необхідний настрій», — поділився враженнями музичний редактор Громадського радіо Дмитро Стойловський. 

Нагадаємо також, що на Громадському радіо кожнісінький будній день з 23:00 до півночі у нас виходять різноманітні музичні програма. Що і як слухати? Музичні програми на Громадському радіо: від джазу до сучасної української. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+