Слухати

В ОБСЄ заявили, що на іноземні ЗМІ санкції не поширюються

25 травня 2018 - 18:44
ЗМІ не повинні включатися в санкційні списки
В ОБСЄ заявили, що на іноземні ЗМІ санкції не поширюються / Новини на Громадському радіо

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір сьогодні підтвердив, що іноземні ЗМІ та їхні представники не повинні включатися в сакційні списки.

Про це сказано на сайті ОБСЄ.

В організації пояснили, що заява Дезіра стосується затримання в Києві керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського та санкцій, застосованих щодо російських медіа в Україні.

«Свобода вираження поглядів і свобода засобів масової інформації є основними зобов’язаннями держав-учасниць ОБСЄ. Будь-які санкції, що накладаються на ці права, повинні бути обмежені за масштабом, пропорційні і забезпечувати відповідні гарантії проти зловживань», — сказав Дезір.

У повідомленні також сказано, що іноземні ЗМІ, як такі, не повинні включатися до списків санкцій.

Нагадаємо, 15 травня СБУ провела обшуки у офісах «РИА Новости Украина» та затримала керівника ресурсу Кирила Вишинського.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+