Слухати

Згода на секс: у Швеції з липня діятиме закон, за яким статевий акт без прямої згоди вважатиметься зґвалтуванням / Новини на Громадському радіо

Згода на секс: у Швеції з липня діятиме закон, за яким статевий акт без прямої згоди вважатиметься зґвалтуванням

25 травня 2018 - 09:12
В ООН підтримали новий закон на фоні нещодавних кампаній проти домагань та насильства

Шведський парламент проголосував за посилення законів країни про сексуальні злочини, повідомляє місцеве видання The Local.

З першого липня статевий акт без прямої згоди вважатиметься насильством. За новим законом згода може бути виражена словами чи зрозумілими діями з однозначним трактуванням.

В ООН підтримали новий закон Швеції та назвали його значним кроком у правильному напрямку. 

«Це лише один крок з багатьох, щоб досягти мети,— коли повністю поважатиметься сексуальність кожної людини», — сказала Марія Арнхольм, членкиня Ліберальної партії під час парламентських дебатів.

Серед змін також збільшення терміну покарання за зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, та зґвалтування дитини — тепер на зловмисників чекатиме мінімум п’ять років ув’язнення, на відміну від нинішніх чотирьох.

Читайте також: Завтра поліція збирається висунути звинувачення Гарві Вайнштайну, — ЗМІ
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+