Слухати

Більшість ірландців підтримують легалізацію абортів / Новини на Громадському радіо

Більшість ірландців підтримують легалізацію абортів

26 травня 2018 - 08:03
Найбільше прихильників запровадження абортів у Дубліні

Згідно з результатами екзит-полів, організованих газетою Irish Times, більше двох третин ірландців виступають за повну легалізацію абортів. Про це повідомляє Irish Times.

За законний статус абортів на референдумі погодилися проголосувати 68%, проти їх легалізації 32%. Найбільше прихильників запровадження абортів у столиці Ірландії — Дублін. Там «за» погодилося голосувати 77% опитаних.

Associated Press повідомляє, що кількість прихильників легалізації абортів за неперевіреною інформацією досягла 70%.

Аборти в переважно католицькій Ірландії були частково легалізовані у 2013 році. Їх дозволяли, якщо вагітність загрожує здоров’ю і життю жінки. Незважаючи на те, що ще у 1992 році ірландські жінки отримали права на аборт у Верховному суді, це рішення не спричинило зміни законодавства: лікар, який погодився перервати вагітність вважається злочинцем, навіть якщо вагітність — результат інцесту або згвалтування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+