Слухати

Бойовики «ЛНР» не пропускають спостерігачів до кордону з РФ, - ОБСЄ

26 травня 2018 - 18:10
Незаконні збройні формування «ЛНР» продовжують блокувати пропуск спостерігачів
Бойовики «ЛНР» не пропускають спостерігачів до кордону з РФ, - ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Пункти пропуску на кордоні біля селищ Сєверний та Ізварине продовжують бути недоступними для спостерігачів СММ ОБСЄ.

Про це повідомляється в звіті місії.

«Коли патруль СММ прибув до пункту пропуску на кордоні біля н. п. Сєверний (50 км від Луганська) чоловік в одязі військового типу сказав спостерігачам залишити цей район. У двох випадках у пункті пропуску поблизу Ізвариного чоловік в одязі військового типу казав патрулю місії від’їхати далі від цього пункту — спочатку на 200 метрів, а потім на 500 метрів», — сказано у повідомлені.

Під час перебування в пункті пропуску спостерігачі бачили 11 білих вантажівок із критими багажними відділеннями (усі з російськими номерними знаками). На сімох із них був напис «Гуманітарна допомога від Російської Федерації», у супроводі двох автомобілів із маркуванням «поліція» та з табличками «ЛНР», двох автомобілів із маркуванням «Міністерство надзвичайних ситуацій Російської Федерації», машини швидкої допомоги та одного пасажирського міні-фургона.

Нагадаємо, на початку березня на засіданні постійної ради ОБСЄ делегація від Росії відмовилася голосувати за продовження мандата СММ на двох російських прикордонних ділянках «Гуково» і «Донецьк».

24 травня МНС Росії повідомило про відправку «гуманітарної допомоги» до Донецька та Луганська. У відомстві стверджують, що вантаж складався з дитячих продуктових наборів та обладнання для проведення аварійно-рятувальних робіт загальною вагою понад 400 тонн. Бойовики «ЛНР» не допустили спостерігачів ОБСЄ до огляду вантажівок від «МНС РФ» в Луганську.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+