Слухати

У КМДА заборонили розмістити плакат на підтримку Олега Сенцова на Будинку кіно

26 травня 2018 - 17:45
Активістам погрожують штрафом, якщо вони розмістять плакат
У КМДА заборонили розмістити плакат на підтримку Олега Сенцова на Будинку кіно / Новини на Громадському радіо

Представник Управління з питань реклами КМДА назвав політичним банер із зображенням Олега Сенцова на Будинку кіно та змусив активістів його зняти.

Про це в коментарі Громадському радіо розповів один з активістів, актор Євген Черников.

«Ми надрукували банер і домовилися з Будинком кіно розмістити його на балконі, що ми і зробили. Через годину до нас підійшов представник управління з питань реклами Олег Шмагалов і сказав, що банер має політичний характер і його потрібно зняти, інакше Дому кіно загрожує штраф в розмірі 49 тис. грн», - коментує Черніков.

На даний момент активісти банер зняли.

Англомовний банер сьогодні за домовленістю з адміністрацією Будинку кіно у 15:00 на балконі будівлі вивісила ініціативна група кіномитців та активістів. Одна з цілей банера — привернути увагу іноземних вболівальників до голодування Олега Сенцова, який оголосив його незадовго до початку Чемпіонату світу з футболу в Росії.

У КМДА на даний час ситуацію не прокоментували.

Нагадаємо, Олег Сенцов, арештований у Криму та у 2015 році засуджений до 20 років ув’язнення, оголосив безстрокове голодування 14 травня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+