Слухати

ЄБРР виступив за ліквідацію Національної комісії фінпослуг

26 травня 2018 - 19:04
Функції регулятора пропонують частково передати НБУ
ЄБРР виступив за ліквідацію Національної комісії фінпослуг / Новини на Громадському радіо

Європейський банк реконструкції і розвитку вважає доцільним розподілити функції Національної комісії фінпослуг між Національним банком та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Таку позицію висловив президент Європейського банку реконструкції і розвитку Сума Чакрабарті на зустрічі з керівництвом Національного банку, пише FinClub.

Зараз сферами впливу Нацкомфінпослуг є страхові компанії, ломбарди, фінансові і кредитні компанії, а також недержавні пенсійні фонди.

На зустрічі Чакрабарті також висловив надію на якнайшвидше прийняття законопроектів, пов’язаних з підвищенням рівня захисту прав кредиторів, корпоративним управлінням в державних банках.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+