Слухати

З екс-президента УЄФА Платіні зняли усі обвинувачення, - Le Monde / Новини на Громадському радіо

З екс-президента УЄФА Платіні зняли усі обвинувачення, - Le Monde

26 травня 2018 - 08:21
На тлі скандалу в грудні 2015 року Платіні усунули від футбольної діяльності на шість років

Прокуратура Швейцарії зняла всі обвинувачення з колишнього президента УЄФА Мішеля Платіні. Про це повідомляє французьке видання Le Monde з посиланням на лист прокурора Седріка Ремун, який було адресовано адвокату Платіні Венсану Соларі. Лист є в редакції видання. 

Кримінальну справу стосовно Платіні і восьмого президента ФІФА Йозефа Блаттера завели у вересні 2015 року. Підставою для розслідування щодо футбольних чиновників стала виплата Блаттером 2 мільйонів швейцарських франків Платіні «як винагороди за роботу спеціального радника в ФІФА в 1998-2002 роках».

На відміну від Блаттера, «підозрюваного в тому, що він заплатив передбачувану суму», Платіні допитали лише як «людину, покликану надати інформацію», що еквівалентно у Франції статусу свідка-підозрюваного.

Платіні на тлі скандалу в грудні 2015 року усунуто від футбольної діяльності на шестирічний термін. Після апеляції  суд скоротив термін відсторонення до чотирьох років. У вересні 2016 року Платіні офіційно покинув пост президента УЄФА.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+