Слухати

Фестиваль кобзарів у Києві: де послухати лірників, бандуристів та потанцювати під народний спів / Новини на Громадському радіо

Фестиваль кобзарів у Києві: де послухати лірників, бандуристів та потанцювати під народний спів

27 травня 2018 - 13:14
В рамках фестивалю, крім танців на подвір'ї музею, презентують також перше видання про кобзарство для людей з вадами зору

У Київі в музеї Івана Гончара проходить одинадцятий фестиваль Української епічної традиції «Кобзарська трійця». Де послухати кобзарів та коли приходити танцювати розповідає старша наукова співробітниця Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» (вул. Лаврська, 19Катерина Міщенко.

«Наразі братчики кобзарського цеху за щорічною традицією освячують нові інструменти біля трапезної Михайлівського монастиря», — каже вона.

З 14 години кобзарі гратимуть на вулиці перед музеєм.

О 16 презентують видання «Українські менестрелі» шрифтом Брайля.

О 17 годині відбудеться гала-концерт кобзарів, лірників і бандуристів.

А з 19 години — традиційні танці на подвір’ї музею. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+