Слухати

Море затопило пляжі та бази відпочинку у Кирилівці (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Море затопило пляжі та бази відпочинку у Кирилівці (ФОТО)

27 травня 2018 - 15:03
На Азовському морі вже третій день шторм

У Кирилівці Запорізької області на узбережжях Азовського моря вода затопила пляжі і бази відпочинку, повідомляє мелітопольська інформагенція.

Шторм почався у п’ятницю, не затих досі. Вода стоїть на базах відпочинку «Федотова коса» та «Пересип», зазначають у виданні.

Користувачі соцмереж публікують знімки затоплених морем пляжів та баз відпочинку.

У ДСНС повідомляють, що в районі бази відпочинку «Золотий берег» на о. Бірючий застряг автобус. Рятувальники встановили, що внаслідок сильного вітру та підняття рівня води виникло підтоплення і крім автобуса потребували допомоги ще більше десятка автомобілів. Бійці ДСНС за допомогою тросів витягнули із району підтоплення до села Степок 11 легкових автомобілів та вивезли 23 людини.

Внаслідок події ніхто не постраждав.

«На теперішний момент залишились підтопленими на косі Федотовій близько 30 баз відпочинку. Вода піднялась на 15-20 сантиметрів. Також зараз відрізаний шлях до бази Золотий берег на острові Бірючій. Люди, які знаходяться на острові, відрізані, але загрози їх життю не має», — коментує начальник Сектору зв’язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Юлія Баришева.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+