Слухати

Морган Фріман заперечив звинувачення у домаганнях  / Новини на Громадському радіо

Морган Фріман заперечив звинувачення у домаганнях

27 травня 2018 - 08:02
Фріман каже, що міг невдало жартувати з жінками, але ніколи не пропонував забезпечити їм просування у кар'єрі в обмін на близькість

Голлівудський актор Морган Фріман заперечує всі звинувачення в сексуальних домаганнях, але не виключає, що міг невдало жартувати з жінками або робити їм недоречні компліменти. Текст його заяви опублікував телеканал NBC

Раніше телеканал CNN за підсумками журналістського розслідування повідомив, що кілька жінок звинувачують Фрімана в домаганнях і неадекватному поводженні. Актор нібито розпускав руки, чіплявся до колег жіночої статі і ображав їх. 

Фріман у відповідь на це заявив, що «всі жертви нападів і домагань заслуговують бути почутими». Він підкреслив, що «неправильно прирівнювати жахливі випадки, коли мають місце насильницькі дії сексуального характеру, з недоречними компліментами або гумором».

Актор зазначив, що «часто намагається жартувати і робити компліменти жінкам і чоловікам в безтурботній і веселій манері». «Ясно, що у мене не завжди виходило саме так, як я хотів. І за це я вибачився і продовжую вибачатися перед усіма, кого міг засмутити, проте засмутити ненавмисно», — додав Фріман, підкресливши, що ніколи не пропонував забезпечити їм просування у кар’єрі в обмін на близькість.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+