Слухати

У Франції на аукціоні придбали вино XVIII століття за 103 тисячі євро (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Франції на аукціоні придбали вино XVIII століття за 103 тисячі євро (ФОТО)

27 травня 2018 - 13:34
За словами дегустаторів вино має присмак горіхів, спецій, кориці, ванілі та легкі нотки сухофруктів

Пляшку вина 1774 року купили на аукціоні у Франції за 103 700 євро. Попередній рекорд за цей сорт був у два рази менший, повідомляє BFM TV

«Я не думала, що пляшки будуть продаватись так дорого. Останній рекорд у 2011 був 57 тисяч євро», каже агент дому Юра (Jura) Брегітта Фено.

Три пляшки вина належать до сорту 1774 року винороба Арбуа Анатоля Верселя. Їх більше 200 років у погребах міста Арбуа, що у регіоні Франш-Конте на Сході Франції зберігали нащадки Верселя. Брегітта розповіла, що покупцями пляшок були канадці та американці. Загалом в аукціоні брало участь близько півсотні колекціонерів. 

За словами дегустаторів вино має присмак горіхів, спецій, кориці, ванілі та легкі нотки сухофруктів. У 2012 році пляшки цього ж сорту продали у швейцарській Женеві за 38 тисяч євро. 

Вина Юра (Jura) — це загальна назва для вин, які походять з виноробного регіону Юра. Більшість вин сорту роблять неподалік містечка Арбуа. Червоні і рожеві сорти виробляються з пульсару, труссо і піно нуар. Для білих сортів використовуються шардоне і саван. 

15 106 697.jpg

francetvinfo.fr
Французьке вино з регіону Юра
francetvinfo.fr

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+