Слухати

У Нью-Йорку влаштували перформанс на підтримку Сенцова (ФОТО)

27 травня 2018 - 19:15
Активісти вимагали від російської влади звільнити режисера
У Нью-Йорку влаштували перформанс на підтримку Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Нью-Йорку на Таймс-сквер проходить акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова.

Люди переодягалися в костюми ув’язнених. Деякі з них тримали в руках пісочні годинники показуючи, як швидко витікає життя з режисера, який голодує вже 13 днів.

Учасники акції вимагали від російської влади відпустити Олега Сенцова.

«Наша невелика акція протесту на підтримку Олега Сенцова — українського кінематографа з Криму, затриманого Росією чотири роки тому за помилковими обвинуваченнями в тероризмі лише тому, що він виступав проти анексії Криму. Цей талановитий чоловік отримав 20-річний термін. Два тижні тому він розпочав безстрокову голодовку з вимогою звільнити всіх українських політичних в’язнів у Росії. Він не просить звільнення для себе, тільки для інших. Він скоро помре, якщо нічого не буде зроблено», — написала одна з учасниць Тіна Голобородько у своєму Facebook.

Нагадаємо, Олег Сенцов, арештований у Криму та у 2015 році засуджений до 20 років ув’язнення, оголосив безстрокове голодування 14 травня.

25 травня в Парижі пройшла акція на підтримку Сенцова. 

Зараз готується глобальна кампанія на підтримку заручників Кремля. Акції будуть проведені у різних містах світу 1 і 2 червня.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+