Слухати

Україна в НАТО: «Росія три роки розробляє біологічну та хімічну зброю під виглядом вакцин» / Новини на Громадському радіо

Україна в НАТО: «Росія три роки розробляє біологічну та хімічну зброю під виглядом вакцин»

27 травня 2018 - 08:46
Голова української делегації Ірина Фріз представила у Варшаві доповідь, в якій Росію звинувачують у поверненні до радянських розробок

Російська Федерація застосовує зброю масового знищення за кордоном та впродовж останніх трьох років веде розробку біологічної і хімічної зброї, видаючи це за спроби розробки вакцин. Про це йдеться в доповіді української делегації, яку Ірина Фріз представила на весняній сесії Парламентської асамблеї в НАТО.

«Вбивство Литвиненка в Лондоні з застосуванням полонію та спроба вбивства Скрипаля у Солсбері — це наочний приклад того, як РФ застосовує зброю масового знищення за кордоном», — пише голова української делегації у фейсбуці

Згідно з доповіддю, було проаналізовано понад п’ять тисяч позицій державних закупівель та наукової активності декількох російських установ, що знаходяться під Міністерством оборони РФ.

33 519 280_1 855 831 197 773 530_3 166 481 994 938 843 136_n.jpg

Ірина Фріз
Доповідь представили під час засідання Комітету цивільного виміру та безпеки
Ірина Фріз

«Як мінімум останні три роки Росія веде дослідження вірусів геморагічних лихоманок, зокрема Ебола та Марбург, видаючи це за спроби розробки вакцин. Насправді мова йде про повернення до радянських розробок поєднання Ебола з вірусом оспи», — таких висновки дійшли українські дослідники.

Також зазначається, що інша російська дослідницька установа активно закуповує та проводить дослідження з розробки нових бойових отруйних речовин з властивостями нервово-паралітичних газів.

Ірина Фріз висловила сподівання, що українську доповідь включать до заключної доповіді британського парламентарія лорда Джоплінга «Протидія гібридним загрозам, що виходять від Росії: актуалізація», як ще однієї загрози в рамках гібридних дій Росії проти інших держав.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+