Слухати

З Одеси до Болгарії: Порошенко заявив про початок будівництва нової дороги / Новини на Громадському радіо

З Одеси до Болгарії: Порошенко заявив про початок будівництва нової дороги

27 травня 2018 - 08:28
Дорогу «Одеса-Варна» збираються будувати за допомогою коштів ЄС

Президент України Петро Порошенко повідомив про будівництво автомобільного сполучення між Одеською областю та Болгарією. Про дорогу «Одеса-Варна» Порошенко говорив з болгарським прем’єр-міністром Бойком Борисовим під час його візиту до України.

«Також домовилися активізувати будівництво дороги по транспортному коридору між Одеською областю, Рені і Варною через територію Румунії. Ми сподіваємося залучити для цього матеріальні ресурси ЄС, — зазначив Петро Порошенко. — Будемо робити все можливе, щоб в перспективі за декілька годин можна було легко доїхати з Одеси до Варни».

Нинішній шлях до Варни через румунські Галац та Браїлу займає понад десять годин. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+