Слухати

Coca-Cola випустить алкогольний напій для японського ринку (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Coca-Cola випустить алкогольний напій для японського ринку (ФОТО)

28 травня 2018 - 12:58
Перші продажі почнуться на острові Кюсю

Американська компанія Coca-Cola випустить перший алкогольний напій — газований коктейль на основі лимона і дистильовану спирту «Lemon-Do». Про це повідомляє CGTN.

Новий продукт спершу з’явиться на японському ринку. Перші продажі почнуться на острові Кюсю. «Це тест в регіоні, який являє собою важливий ринок», — пояснив представник компанії.

Нагадаємо, це перший вихід компанії на ринок алкогольних напоїв після відмови у 1983 році від продажу вин. Винний бізнес був успадкований від придбаної Coca-Cola у 1977 році Taylor Wines.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+