Слухати

Економіст Коттареллі сформує уряд Італії

28 травня 2018 - 13:49
Мандат передали Коттареллі після того, як адвокат Джузеппе Конте не зміг сформувати уряд країни
Економіст Коттареллі сформує уряд Італії / Новини на Громадському радіо

Президент Італії Серджо Маттарелла передав мандат на формування уряду економісту Карло Коттареллі. Котареллі мандат прийняв. Про це повідомляє AFP

Як відомо, Коттареллі викликали в Квіринальський палац після того, як уряд країни не вдалося сформувати адвокату Джузеппе Конте.

Суперечливою позицією при формуванні нового уряду Конте стала посада міністра економіки. Конте запропонував на цю посаду євроскептика Паоло Савону, але президента Серджо Маттарелла кандидатура не влаштувала.

Він заявив, що це призначення «стривожить ринки та інвесторів, італійців та іноземців». Джузеппе Конте повідомив, що повертає отриманий від глави держави мандат на формування уряду. 

Після цього президент Італії Серджо Маттарелла заявив про намір сформувати технічний кабінет на чолі з Карло Коттареллі. Хоча більшість партій раніше заявили, що не підтримають такий уряд в парламенті і радше підуть на перевибори восени.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+