Слухати

«Людина-павук» з Малі врятував дитину в Парижі. Макрон пообіцяв йому роботу і громадянство (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Людина-павук» з Малі врятував дитину в Парижі. Макрон пообіцяв йому роботу і громадянство (ФОТО, ВІДЕО)

28 травня 2018 - 13:40
Мамуд Гассама став героєм у Франції після того, як піднявся по фасаду будинку на балкон п'ятого поверху і врятував дитину, яка чіплялася за край балкона

Мамуд Гассама, який приїхав з Малі кілька місяців тому, проходив повз будівлю у Парижі, коли побачив, що на перилах балкона висить дитина. Чоловік без страховки піднявся по фасаду будинку на балкон п’ятого поверху і врятував хлопчика від падіння.

Батька дитини допитала поліція за підозрою в нехтуванні своїми батьківськими обов’язками. Матері хлопчика, наскільки відомо, не було в Парижі.

Вчинок Мамуда Гассами зняв очевидець Хабіб Бібу і виклав на своїй сторінці в Facebook.

Мер Парижа Анн Ідальго назвала чоловіка «людиною-павуком 18-го кварталу».

За її словами, молодий чоловік розповів їй, що кілька місяців тому приїхав до Франції з Малі в надії почати нове життя.

«Я відповіла, що його героїчний жест став прикладом для всіх громадян і що Париж, безумовно, з радістю підтримає його прагнення оселитися у Франції», — додала посадовиця.

Пізніше президент Еммануель Макрон запросив 22-річного Гассама відвідати Єлисейський палац, щоб особисто висловити йому подяку від імені всіх французів.

Сьогодні під час зустрічі Еммануель Макрон запропонував Мамуду Гассамі французьке громадянство та роботу у пожежній команді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+