Слухати

«ПроЧитання» - щоденні огляди нової літератури на Громадському радіо

28 травня 2018 - 10:13
Про нових авторів, амбітні видавничі проекти, переклади важливої класичної й сучасної прози, відтепер дізнавайтеся на Громадському радіо
«ПроЧитання» - щоденні огляди нової літератури на Громадському радіо / Новини на Громадському радіо

ПроЧитання – це свіжі щоденні огляди нової літератури, де ми говоримо про нову українську прозу та переклади, дорослі й дитячі книжки, фікшн і нон-фікшн.

ПроЧитання виходитиме з понеділка по п’ятницю в програмі «Ранкова хвиля», кожен будній день. З повтором о 10:05, 16:05 та 20:05 год.

У програмі ми знайомимо слухачів із тим, що з’явилося на книжковому ринку. А також намагаємось вписати нову літературу в ширший соціальний і культурний контекст. І принагідно згадуємо про новини й тенденції літературного світу.

Книжковий ринок в Україні 10 років тому й сьогодні – це два різних всесвіти, який майже не перетинаються. Сьогодні це нові потужні видавництва, цікаві автори, амбітні проекти й переклади важливих класичних і сучасних книжок. Тож поява цієї програми – не випадковість, а закономірна потреба знайомити з новою літературою, орієнтувати у книжковому світі та розвивати культуру читання в Україні.

Програму веде Тетяна Петренко – літературна критикиня, редакторка відділу критики на порталі Читомо. Писала для таких ресурсів, як Букмоль, Літакцент, Коридор.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+