Слухати

Українські спортсмени з синдромом Дауна завоювали золото на Спеціальній Олімпіаді у Швейцарії (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Українські спортсмени з синдромом Дауна завоювали золото на Спеціальній Олімпіаді у Швейцарії (ФОТО)

28 травня 2018 - 09:35
Олександр Хорунжак та Максим Ботєв взяли золото у змаганнях з бочче

Два українці із синдромом Дауна завоювали золото на Спеціальній Олімпіаді у Женеві, Швейцарії. Про це повідомляє фонд громади міста Херсон «Захист».

«Два сонячних хлопця, Олександр Хорунжак та Максим Ботєв, гідно представили Україну та особливих спортсменів Херсона на Спеціальній Олімпіаді у Швейцарії. Золоте з бочче (паралімпійський вид спорту)!» — написали у повідомленні.

Олександр Хорунжак та Максим Ботєв — паралімпійські спортсмени, інваліди I групи з синдромом Дауна. Вони увійшли в склад збірної України, яка взяла участь в літніх іграх Спеціальної Олімпіади серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку. 

Бочче — гра з м’ячем, різновид боул-спорту (boules sport), поруч з боулзом, боулінгом і петанком, походять від найдавніших ігор Римської імперії. Паралімпійці грають шістьма м’ячами синього, шістьма червоного і одним м’ячем білого або жовтого кольору. Гравці намагаються максимально наблизити м’ячі свого кольору до білого м’яча, який називають джеком.

33 772 719_4 654 147 808 027 853_3 143 745 116 678 651 904_n.jpg

Переможці Хорунжак Олександр та Ботєв Максим

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+