Слухати

В Маріуполі пройшла акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова / Новини на Громадському радіо

В Маріуполі пройшла акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова

28 травня 2018 - 23:10
Організатори акції домовилися про друк наліпок із закликом Free Sentsov, про розклейку містом плакатів та можливий автопробіг у підтримку Сєнцова

В Маріуполі пройшла акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова. Захід відбувся під гаслом «Не-останє слово».

Учасники акції зібралися біля пам’ятника жертвам голодомору та політичних репресій тоталітарного режиму. Люди тримали у руках листівки з написами Free Sentsov.

Організатори, представники та представниці арт-платформи «ТЮ», роздрукували списки українських політв’язнів та останній виступ Сєнцова у суді. Їх роздавали людям, які проходили повз.

«Чим більше людей побачать ці імена, тим більше людина є, він не забувається. Я не знаю, хто Серук Вадим або Ібрагім Тимур, наприклад, але я за них переживаю також, як і за Сенцова, якого я знаю в обличчя. Тому потрібно підвищувати видимості цих людей», — вважає одна з організаторок Діана Берг.

Також цього вечора зачитали останнє слово Олега Сєнцова у суді та згадали поіменно відомих на сьогодні українських політв’язнів, які утримуються в Росії.

«Поки що відомо про 64 політв’язнів. Але людей продовжують арештовувати в Криму. І не можна допустити, щоб вони були анонімами і треба зупинити цю агресію. Сєнцов в даному сенсі просто символ. Треба пам’ятати, що цих людей набагато більше і на жаль, їх може стати ще більше», — підкреслив учасник акції Олександр Протяг.

Організатори акції домовилися про друк наліпок із закликом Free Sentsov, про розклейку містом плакатів та можливий автопробіг у підтримку Сєнцова. Також вони планують приєднатися до всесвітньої акції SaveOlegSentsov 2 червня.

Вікторія Савицька, Маріуполь, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+