Слухати

Археологи знайшли нові геогліфи біля ліній Наска в Перу  / Новини на Громадському радіо

Археологи знайшли нові геогліфи біля ліній Наска в Перу

29 травня 2018 - 08:11
За допомоги дронів вчені виявили понад 25 геогліфів, яким більше 2000 років

Археологи виявили нові геогліфи біля ліній Наска в Перу, про це повідомляє Reuters.

За допомоги дронів вчені знайшли понад 25 малюнків, яким понад 2000 років. Вони вигравіювані у прибережній пустелі в південній частині Перу поблизу Лінії Наска.

Серед виявлених геогліфів — фігура 70-метрової косатки і фігура танцюючої жінки.

За словами археолога Джона Ісли, малюнки були зроблені понад 2000 років тому представниками культури Паракас — за сотні років до того, як народ Наска створив схожі геогліфи неподалік.

Нагадаємо, культура Паракас існувала у період приблизно з 750 по 100 роки до нашої ери. Культура проіснувала понад 6 століть, Як вважається, наприкінці І тисячоліття нашої ери її представники раптово зникли, перебуваючи на вершині своїх інтелектуальних можливостей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+