Слухати

До кінця 2018 року Український інститут має запустити власні конкурсні програми, — Шейко

29 травня 2018 - 13:00
Це можуть бути резиденції чи гранти на поїздки
До кінця 2018 року Український інститут має запустити власні конкурсні програми, — Шейко / Новини на Громадському радіо

До кінця 2018 року Український інститут планує запустити власні конкурсні програми. Про це під час інтерв’ю в ефірі Громадського радіо розповів директор інституції Володимир Шейко.

«До кінця травня ми працюємо з колегами над тим, щоб подати бюджетний запит на 2019 рік. До кінця року будуть запущені конкурсні програми, які дозволять діячам культури в Україні та за кордоном розпочати фаховий діалог. Це можуть бути резиденції, гранти на поїздки, складання мапи тих платформ — українських і закордонних — які можуть вдатися до колаборації наступного року», — пояснив Володимир Шейко.

Він додав також, що Український інститут планує вивчити кілька ключовиїх міжнародних партнерств:

«Це можуть бути партнерства з Бієнале або з літературними фестивалями, чи просто інституціями, які працюють в цій сфері, з тим, щоби вже запланувати проекти на 2020-2021 роки», — зазначив Шейко.

Повну розмову з Володимиром Шейком в ефірі програми «Громадська хвиля» можна послухати у звуковому файлі, доданому до публікації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+