Слухати

МОЗ розробляє документ, який дозволить використовувати вакцину проти кору для дорослих  / Новини на Громадському радіо

МОЗ розробляє документ, який дозволить використовувати вакцину проти кору для дорослих

29 травня 2018 - 20:33
За останні два тижні на кір захворіли 2900 людей в Україні

Міністерство охорони здоров’я розробляє документ, який дозволить використовувати вакцину проти кору для дорослих. Наразі у всіх регіонах України знаходиться близько 1 мільйона вакцин.

Про це розповів в ефірі Громадського радіо генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ України Володимир Курпіта.

«Ми зараз готуємо новий документ, який дозволить використання цієї вакцини для дорослих. Ми не очікуємо дефіциту вакцин, оскільки очікуємо, що ще буде одна поставка вакцин у червні місяці. І ще одна поставка вакцин у листопаді», — заявив керівник Центру громадського здоров’я МОЗ

За його словами, наразі МОЗ поширило заходи посиленої імунізації на всі вікові групи для дітей.

«Раніше можна було вакцинувати дітей до 9 років, тепер всіх дітей до 17 років. І, відповідно, інформація надіслана до обласних управлінь охорони здоров’я», — зазначив Володимир Куріпта.

Він розповів, що в Україні на початку квітня розпочалася нова хвиля захворювань на кір. Зокрема, за останні два тижні на кір захворіли 2900 людей. За словами Володимира Курпта, особливістю цієї хвилі є те, що хвороба поширюється на старші вікові групи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+