Слухати

Під офісом Уповноваженого з прав людини мітингують за і проти відставки Аксани Філіпішиної (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Під офісом Уповноваженого з прав людини мітингують за і проти відставки Аксани Філіпішиної (ФОТО)

29 травня 2018 - 11:55
Націоналісти, які зібралися під будівлею, заявляють, що вимагають відставки Представниці Уповноваженого через її висловлення за видалення петиції про захист сімейних цінностей

Біля офісу Уповноваженого з прав людини проходить акція проти Аксани Філіпішиної на посаді Представниці Уповноваженого з прав людини з питань дитини, недискримінації та гендерної рівності. Про це повідомляє журналістка Громадського радіо з місця подій.

Читайте також: Петицію про традиційні сімейні цінності буде неможливо реалізувати, — офіс Уповноваженої з прав людини

Близько 40 представників націоналістичних організацій з транспорантами і лозунгами «Права людини — права родини» вимагають відставки Філіпішиної. З іншого боку, на захист Філіпішиної виступають представники правозахисних організацій. Відбувається бурхливий діалог з образами на бік правозахисників і активістів. На місці акції — багато поліції.

 

 

Націоналісти вирвали з рук правозахисників плакат із написом «Аскана вміє читати Конституцію. А ви?» та порвали його. Почалася штовханина, поліція розборонила учасників.

Нагадаємо, петиція про захист сімейних цінностей набрала 25 тисяч підписів. Пізніше Петро Порошенко опублікував офіційну відповідь на неї, у якій підкреслив, що, згідно з Конституцією, всі громадяни мають рівні права, а дискримінація є недопустимою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+