Слухати

 Пропозиції про обмін Сенцова на Вишинського не було, — адміністрація Путіна / Новини на Громадському радіо

Пропозиції про обмін Сенцова на Вишинського не було, — адміністрація Путіна

29 травня 2018 - 14:56
У російському відомстві стверджують, що переговорів з цього приводу ніхто не ініціював

Пропозиція про обмін незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова на заарештованого в Україні керівника РІА «Новости Украина» Кирила Вишинського до Росії не надходила. Про це заявив прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

«Питання про обмін ніхто не ініціював, наскільки мені відомо. Мені не відомо про те, щоб такі ініціативи надходили», - зазначив Пєсков.

Пєсков заявив також, що «Сенцов засуджений і відбуває покарання в Росії за причетність до підготовки теракту щгідно з вердиктом суду».

Пєсков не зміг відповісти на уточнююче питання про те, хто має ініціювати такі переговори, заявивши, що не має такої інформації, і «йому невідомо, чи хтось ініціював такі переговори».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олег Сенцов почав отримувати підтримувальну терапію. Однак невідомо, чи вона проводиться добровільно.

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх 64 українських заручників Кремля. 

У багатьох містах в Україні та у світі проходять акції на підтримку українського режисера.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+