Слухати

Рада ЄС схвалила пакет макрофінансової допомоги для України / Новини на Громадському радіо

Рада ЄС схвалила пакет макрофінансової допомоги для України

29 травня 2018 - 17:08
ЄС планує надати Україні позику у розмірі мільярду євро для підтримки економіки упродовж двох років

Рада Євросоюзу підтримала угоду з Європейським парламентом щодо четвертого пакету макрофінансової допомоги для України у розмірі мільярду євро.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Ради.

«1 млрд позики буде покривати потреби у фінансуванні України протягом двох з половиною років. Кредити будуть надавати підтримку програмі економічної стабілізації та структурних реформ, що доповнюють ресурси, надані МВФ та іншими донорами», — йдеться у заяві.

ЄС виділив 1,6 млрд євро макрофінансової допомоги Києву в 2014 році і 1,8 мільярда євро в 2015 році, з яких Україна отримала 2,81 мільярди євро. Внесок у понад 600 млн євро був скасований у січні 2018 року через неповне дотримання встановлених умов.

«Подальші виплати будуть залежати від дотримання Україною демократичних механізмів та верховенства закону і дотримання прав людини», — зазначається у заяві.

Комісія буде відповідати за надання макроекономічної допомоги. Комісія та європейська служба зовнішньої дії буде стежити за виконанням цих умов.

Остаточне рішення про надання Україні макрофінансової допомоги має затвердити Європарламент без подальшого обговорення на пленарній сесії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+