Слухати

Роман Безсмертний заявив, що буде балотуватися на пост президента  / Новини на Громадському радіо

Роман Безсмертний заявив, що буде балотуватися на пост президента

29 травня 2018 - 19:56
Він виклав журналістам своє бачення розвитку країни та розкритикував діючу владу

Колишній віце-прем’єр-міністр України Роман Безсмертний заявив, що буде балотуватися на пост президента. Цю заяву він зробив увечері під час зустрічі з журналістами у Києві.

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо.

Він виклав журналістам своє бачення розвитку країни та розкритикував діючу владу.

Нагадаємо, Роман Безсмертний є одним із авторів української Конституції, народним депутатом України чотирьох скликань, де був представником президента Кучми. У 2005 році Безсмертний став віце-прем’єр-міністром України з питань адміністративно-територіальної реформи, очолив Раду помаранчевого блоку: “Народний союз — Наша Україна”. Пізніше був Послом України в Білорусі.

Після початку російської агресії Роман Безсмертний був представником України в тристоронній контактній групі в Мінську, але вийшов звідти, назвавши мінський формат недієвим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+