Слухати

Справа журналіста Коцаби: Апеляційний суд залишив у силі рішення Долинського суду / Новини на Громадському радіо

Справа журналіста Коцаби: Апеляційний суд залишив у силі рішення Долинського суду

29 травня 2018 - 18:00
Журналіста Руслана Коцабу звинувачували у державній зраді

Апеляційний суд Львівської області залишив у силі рішення Долинського суду Івано-Франківської області для журналіста і блогера Руслана Коцаби, якого звинувачували у державній зраді.

Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook адвокатка Коцаби Тетяна Монтян.

За словами Монтян, суд залишив без змін рішення Долинського районного суду Івано-Франківської області, яким Коцаба був виправданий.

Кримінальне провадження щодо Коцаби було відкрито в лютому 2015 року, після того, як він ініціював акцію під назвою «Я проти мобілізації». Коцаба оприлюднив в Інтернеті відеоролик, в якому закликав українців не захищати Батьківщину.

12 травня 2016 року Івано-Франківський міськсуд визнав винним Руслана Коцабу за статтею «перешкоджання діяльності Збройним Силам України» і призначив йому покарання у вигляді ув’язнення на 3,5 роки.

У червні 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області визнав журналіста Руслана Коцабу невинним у державній зраді і звільнив його з під варти.

Прокуратура оскаржила це рішення і 1 червня 2017 року Вищий спецсуд скасував виправдальну ухвалу Коцабі та повернув справу на повторний розгляд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+