Слухати

Свідок у справі Єфремова не прийшов до суду, бо виїхав в «ЛНР» - прокуратура

29 травня 2018 - 11:33
Прокурор у залі суду заявив, що сторона обвинувачення відмовляється від допиту цього свідка, а Олександр Єфремов наполягає, щоб свідка Василенка все ж таки допитали
Свідок у справі Єфремова не прийшов до суду, бо виїхав в «ЛНР» - прокуратура / Новини на Громадському радіо

В справі екс-нардепа Олександра Єфремова не з’явився заявлений стороною обвинувачення свідок Олексій Василенко. Про це під час судового засіданная повідомив старший прокурор групи прокурорів ГПУ в справі Олександра Єфремова Павло Кожуховський.

«Ми встановили, що він давно виїхав у так звану «Луганську народну республіку», на тимчасово непідконтрольну територію і, скоріш за все буде там у подальшому проживати. У зв’язку з цим допитати цього свідка можливості немає», — сказав Кожуховський.

Сторона обвинувачення заявила, що відмовляється від допиту цього свідка. При цьому адвокат Олександра Єфремова Олександр Мельников назвав свідка Василенка фейковим.

«Він був викликаний для підтримки штанів свідка Переходченка, щоб той молодий чоловік підтрверджував його свідчення «ні про що», — сказав Мельников.

Олександр Єфремов, сказав, що проти того, щоб цього свідка викреслили із заявленого для допиту списку.

«Це той випадок, коли людина, запрошена до суду, може підтвердити, що ці (прокурори — ред) займалися фальсифікацією справи, сфабрикували групу друзів, щоб мене обмовити. Я більше, ніж впевнений, що якщо цю людину зараз запросити до суду, то він це підтвердить», — сказав Єфремов.

Він звернувся до суду, щоб той зобов’язав прокурорів, оскільки цей свідок заявлений стороною обвинувачення, запросити його до суду, щоб він дав свідчення.

При цьому прокурор Кожуховський зазначив, що сторона обвинувачення визначилася і вважає, що зараз немає необхідності у допиты цього свідка. 

«Немає необхідності чи немає можливості?» — перепитав суддя.

Кожуховський зазначив, що немає і необхідності, і можливості. І підкреслив, що сторона обвинувачення просить виключити цього свідка із заявленого списку.

Нагадаємо, екс-нардепа Олександра Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України 30 липня 2016 року в аеропорту Києва. 1 серпня його взяли під варту. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України Єфремова підозрюють у прямій підтримці злочинної організації «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+