Слухати

У нас немає достовірної інформації про те, що терапія Олега добровільна, — сестра / Новини на Громадському радіо

У нас немає достовірної інформації про те, що терапія Олега добровільна, — сестра

29 травня 2018 - 14:03
Раніше адвокат Сенцова підтвердив, що режисер отримує підтримувальну терапію

Наразі немає достовірної інформації про те, що підтримувальна терапія щодо Олега Сенцова проводиться добровільно. Про це написала на своїй стоірнці у Facebook сестра ув’язненого режисера Наталя Каплан.

«Стосовно підтримувальної терапії для Олега Сенцова. По-перше, хоча ФСВП каже, що це добровільно, на даний момент у нас немає цього достовірної інформації. Цілком можливо, що це було добровільно-примусово: або сам п’єш, або насильно за рекомендацією лікарів. По-друге, це просто заміна води на якусь поживну суміш, що теж не є виходом з голодування. По-третє, це продовжить життя Олегу. Він продовжує боротися, але щоб не говорили тюремні лікарі про стабільний стан, рішення про терапію каже, що справа погана», — написала Наталя Каплан.

Нагадаємо, раніше адвокат Сенцова Дмитро Дзіндзе повідомляв, що режисер отримує підтримувальну терапію.

Читайте такожКлімкін підніме питання українських політв’язнів в ООН, — сестра Олега Сенцова

Про підтримувальну терапію для Сенцова і його згоду на неї в Федеральної служби з питань відбування покарань заявили вчора.

Нагадаємо, 14 травня Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх 64 українських заручників Кремля. 

У багатьох містах в Україні та у світі проходять акції на підтримку українського режисера.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+