Слухати

У Росії повідомляють, що відкрили кримінальне провадження через вбивство Бабченка / Новини на Громадському радіо

У Росії повідомляють, що відкрили кримінальне провадження через вбивство Бабченка

29 травня 2018 - 23:00
Інформація про відкриття кримінального провадження у Росії з'явилась із першими повідомленнями в українських ЗМІ

У Росії Слідчий комітет повідомив про відкриття кримінального провадження одночасно із першими повідомленнями в українських ЗМІ про вбивство журналіста Аркадія Бабченка.

Повідомлення на сайті слідкому з’явилось о 21:30 за київським часом, у той час, як перші повідомлення про вбивство російського журналіста у Києві почали з’являтися в українських ЗМІ від близько 21:15

«Слідчим комітетом Росії відкрито кримінальне провадження про вбивство російського громадянина Аркадія Бабченко в Києві. 29 травня в Києві був застрелений російський журналіст Аркадій Бабченко. За останні кілька років на території України були вбиті вже кілька російських громадян: журналіст Павло Шеремет, екс-депутат Денис Вороненко. Слідчий комітет не має наміру залишати без уваги жорстокі злочини відносно громадян Росії», — йдеться у повідомленні російського Слідкому. 

Нагадаємо, увечері 29травня в Києві застрелили російського журналіста, який емігрував в Україну — Аркадія Бабченка. Чоловіку вистрілили в спину, коли він повернувся додому із магазину. Аркадій Баченко помер у кареті швидкої допомоги. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+