Слухати

Україна засуджує визнання Сирією суверенітету Абхазії та Північної Осетії / Новини на Громадському радіо

Україна засуджує визнання Сирією суверенітету Абхазії та Північної Осетії

29 травня 2018 - 21:17
Раніше влада Абхазії і Південної Осетії повідомила, що Сирія погодилася визнати їхню «незалежність»

Україна засуджує визнання режимом Башара Асада суверенітету Абхазії та Північної Осетії. Про це написав у Twitter міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

«Ми залишаємося вірними підтримці суверенітету та територіальної цілісності Грузії та незмінно стоїмо пліч-о-пліч з нашими грузинськими друзями. Зграя союзників Росії всім давно відома», – повідомив Клімкін.

29 травня міністр закордонних справ Грузії Міхеїл Джанелідзе заявив, що «визнання незалежності історичних регіонів Грузії маніпульованим Росією режимом Асада у Сирії є ще одним грубим порушенням міжнародного права з боку Асада і має бути засуджене міжнародною спільнотою».

Цього ж дня МЗС Грузії заявило, що розпочали процедуру розриву відносин із офіційним Дамаском.

Раніше фактична влада сепаратистських регіонів Грузії ­– Абхазії і Південної Осетії повідомила, що Сирія погодилася визнати «незалежність» цих регіонів. Згідно з повідомленнями, в Сухумі і Цхінвалі з’являться посольства Сирії, а в Дамаску будуть відкриті абхазьке й південноосетинське представництва.

Читайте також: Как живет непризнанная Абхазия через 25 лет?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+