Слухати

Закуплена сироватка від ботулізму має надійти до України до кінця літа, — МОН / Новини на Громадському радіо

Закуплена сироватка від ботулізму має надійти до України до кінця літа, — МОН

29 травня 2018 - 15:56
Ідеться про закупівлю на суму 40 млн гривень

Закуплена сироватка від ботулізму має надійти до України до кінця літа. Про це Громадському радіо розповів гендиректор «Центру громадського здоров’я МОЗ» Володимир Курпіта.

Він сказав, що досі сироватка мала закуповуватися за кошти міських бюджетів.

«У 2018 році, враховуючи серйозний резонанс і відсутність сироваток у багатьох регіонах України, МОН запланувало закупівлю сироваток. Вони мають надійти до України до кінця літа», — заявив Курпіта.

Він зазначив, що йдеться про закупівлю на суму 40 млн гривень. 

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що в одній із київських лікарень від ботулізму померла жінка.

Ботулізм — це важке токсико-інфекційне захворювання, що уражає нервову систему. Заразитися можна через вживання продуктів харчування, які були заражені токсином ботулізму, чи збудниками цього захворювання.

Як правило, такі продукти — це консерви, м’ясо, ковбасні вироби, риба. Крім того небезпечними є брудні овочі та фрукти, які можуть містити збудники хвороби.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+