Слухати

Бабченко живий, - СБУ / Новини на Громадському радіо

Бабченко живий, - СБУ

30 травня 2018 - 17:22
СБУ повідомило про те, що розкрили план нападу на журналіста перед його скоєнням

Журналіст Аркадій Бабченко живий, про це повідомив голова СБУ Василь Грицак.

«Я хочу привітати Аркадія Бабченка з третім днем народження», — сказав Грицак на прес-конференції в Києві.

Він зазначив, що СБУ розкрило план нападу на журналіста та забезпечила його порятунок. Повідомлення про смерть журналіста, які зв’явилися вчора ввечері, були частиною спецоперації з попередження вбивства журналіста, зазначив Грицак.

«Про цю операцію знали тільки ті, хто мав знати», — сказав голова СБУ.

За даними СБУ, вбивство замовили російські спецслужби.

«На виконання завдання російських спецслужб громадянин Г. запропонував своєму знайомому з числа колишніх АТОшників за грошову винагороду в 30 тисяч доларів США здійснити терористичний акт — вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка», — сказав Грицак.

До журналістів вийшов і сам Бабченко. Він сказав, що співпрацював із СБУ протягом місяця, а дізнався про підготовку замаху два місяці тому.

Нагадаємо, ввечері 29 травня київська поліція повідомила про смерть російського журналіста Аркадія Бабченка.

Зранку 30 травня колеги журналіста збиралися біля російського посольства в Києві, на вечір була запланована акція пам’яті Бабченка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+