Слухати

Близька подруга родини вбитого журналіста Бабченка розповіла про вечір напередодні / Новини на Громадському радіо

Близька подруга родини вбитого журналіста Бабченка розповіла про вечір напередодні

30 травня 2018 - 13:33
З місця подій деталі розповідає журналістка Громадського радіо

Близька подруга вбитого журналіста Аркадія Бабченка розповіла про вечір подружжя напередодні. А на місці подій сусіди відмовляються спілкуватися з журналістами, правоохоронці проводять слідчі дії. Деталі з-під будинку, де вбили журналіста Аркадія Бабченка, розповідає журналістка Громадського радіо

Подруга родини Бабченків Ірина Власюк розповіла, що вчора, 29 травня, о 16:50 дружина вбитого Ольга Бабченко, залишила дитину у подруги, тому що вони з Аркадієм планували іти в гості.

За словами подруги Ірини Власюк, дружина журналіста була схвильована і переживала за свого чоловіка. На питання чи надходили останніми днями погрози на адресу Аркадія, Ольга Бабченко тоді сказала: «Ні, просто у мене добре розвинута інтуїція». 

О 17, за словами подруги, Ольга поїхала додому.

На місці подій журналістці вдалося поспілкуватися з одним сусідом.

Він розповів, що бачив як Аркадія виносили і вантажили у швидку. Розповідає, що в цей момент подзвонив своїй дружині. За цим дзвінком встановили час, коли Аркадій Бабченко опинився у швидкій — о 20:31.

Решта сусідів не відчиняють, не спілкуються з журналістами.

На під’їзді до двору автівки зупиняють співробітники карного розшуку, опитують. 

За словами журналістки Громадського радіо, правоохоронці наразі працюють на місці подій, шукають свідків, записи камер спостереження. 

Нагадаємо, російського журналіста Аркадія Бабченка, що переїхав до України та працював військовим кореспондентом, журналістом видання «Новая газета», учора, 29 травня, вбили вдома у Києві кількома пострілами у спину. Раніше він неодноразово повідомляв про погрози. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+