Слухати

Обери Раду громадського контролю: стартувало голосування за РГК при НАБУ / Новини на Громадському радіо

Обери Раду громадського контролю: стартувало голосування за РГК при НАБУ

30 травня 2018 - 09:49
Голосування триватиме сьогодні, 30 травня, до 21 години

Стартувало відкрите онлайн-голосування за склад Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро. 

Голосування на сайті НАБУ розпочалося о 9:00 і триватиме до 21:00. Взяти участь можуть взяти громадяни, що мешкають на території України.

Кожен може проголосувати не більше, ніж за 15 кандидатів. Список учасників конкурсу з обрання інформація про них розміщені на сайті НАБУ

Кожен виборець має на голосування 15 хвилин. Захист процесу голосування від зовнішнього втручання забезпечуватиме Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, а моніторинг процесу голосування — ГО «Електронна демократія».

Порядок конкурсу з обрання членів РГК затверджено Указом Президента України від 15 травня 2015 року №272/2015.

Нагадаємо, що відповідно до Закону «Про Національне антикорупційне бюро України» Рада громадського контролю утворюється у складі 15 осіб. Її завдання – забезпечувати прозорість та цивільний контроль за діяльністю НАБУ. Результати голосування та склад новообраної Ради громадського контролю НАБУ оприлюднять 6 червня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+