Слухати

Шторм Альберто вдарив по Кубі (ФОТО, ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Шторм Альберто вдарив по Кубі (ФОТО, ВІДЕО)

30 травня 2018 - 11:55
«Альберто» став першим атлантичним штормом у 2018 році, якому дали ім'я

На Кубі через шторм «Альберто» евакуювали понад п’ять тисяч осіб. За останні два дні на острові випало більше половини місячної норми опадів, і за даними синоптиків, найближчої доби зливи триватимуть, пише Escambray. 

Через загрозу затоплення в центральній частині країни влада провела скидання води з водосховища Заза.

Субтропічний шторм змусив три американські штати Алабама, Флорида і Міссісіпі оголосили про введення надзвичайного стану.  Через сильні дощі вода в річках піднялася. Вісім з дев’яти дамб вже не можуть утримувати воду, яка знаходиться на річці Ігуанохо.

Як зазначає Reuters, «Альберто» став першим атлантичним штормом у 2018 році, якому дали ім’я. За даними агентства, коли він досягне США, то викине щонайменше 30 см опадів від Міссісіпі до Джорджії. Сильні дощі і вітер очікуються в Теннессі.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+