Слухати

«Україна звинуватить Москву у вбивстві журналіста Бабченка», — представник Росії на Радбезі ООН / Новини на Громадському радіо

«Україна звинуватить Москву у вбивстві журналіста Бабченка», — представник Росії на Радбезі ООН

30 травня 2018 - 09:02
Василь Небензя, крім закидів про «рівень шизофренії в Україні», згадав і вбивство російського журналіста у Києві

Про вбивство журналіста Аркадія Бабченка згадали на спецзасіданні Радбезу ООН щодо українськомго питання, яке відбувалося в ніч на 30 травня у Нью-Йорку.

Засідання скликала Польща, на ньому говорили про ситуацію на Донбасі і розслідування катастрофи МН-17.

Однак про вбивство, яке відбулося за кілька годин до засідання, представник Росії в ООН Василь Небензя згадав сам, зачитавши інформацію з маленького листочка поза основною доповіддю. Він заявив, що Україна може звинуватити у вбивстві Росію, і далі говорив про ув’язненого керівника керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського.

«Рівень шизофренії в Україні (на Україні, — сказав Небензя, ред.) зашкалює», — додав представник Росії.

Йому відповів український міністр закордонних справ Павло Клімкін, якого запросили на спецзасідання.

Клімкін підкреслив, що висновки робити ще рано, адже спочатку потрібно провести розслідування, але Росія причетна до подібних вбивств по світу і може застосовувати різні тактики задля дестабілізації України. Зокрема, зазначив, що Росія практикує теракти, підривну діяльність та політичні вбивства.

«Ми щойно отримали трагічні новини з Києва, — відповів Клімкін Небензі. — Аркадій Бабченко, російський журналіст і добре відомий противник російського режиму, був вбитий поблизу своєї квартири в Києві. Його змусили залишити Росію після погроз на його адресу та на адресу його родини. Він поїхав в Прагу, а потім в Київ. Бабченко продовжив боротися за демократичну Росію з України. Звісно, Москва завжди розглядала його в якості ворога».

Нагадаємо, російського журналіста, що переїхав до України та працював військовим кореспондентом, журналістом видання «Новая газета», учора, 29 травня, вбили вдома у Києві кількома пострілами у спину. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+