Слухати

ЗМІ: Кабмін обіцяє щомісячні компенсації за няню з наступного року  / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: Кабмін обіцяє щомісячні компенсації за няню з наступного року

30 травня 2018 - 12:24
Володимир Гройсман анонсував введення поняття муніципальної няні для батьків, що відмовляються від декрету заради роботи

Кабінет міністрів буде компенсувати послуги няні сім’ям, у яких мама відмовилася від декрету і вийшла на роботу. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну, пише «Gazeta.ua».

«У перші місяці потрібно підтримати маму. Дати можливість їй найняти няню, щоб доглядати за дитиною, а самій іти працювати. Ми з органами місцевого самоврядування ухвалюємо важливе рішення — у тих пропорціях, в яких зараховується до бюджетів податок на доходи фізичних осіб — вводимо поняття муніципальної няні», — сказав глава уряду.

Володимир Гройсман зазнаяив, що впровадження «муніципальної няні» планують з 1 січня наступного року. Компенсацію обіцяють у розмірі 1,5 тисячі щомісяця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+