Слухати

ФСБ затримала для огляду 5 українських суден у Керченській протоці

31 травня 2018 - 10:15
ФСБ Росії зупинила українські судна для огляду уночі 31 травня

ФСБ РФ зупинила в Керченській протоці одразу 5 морських суден, які йшли з Бердянська та Маріуполя. Про це повідомив голова наглядової ради Фонду «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко у Facebook.

«Сьогодні, 31 травня 2018 в інтервалі між 04:40 та 05:30 Берегова охорона ФСБ РФ затримала в Керченській протоці одразу 5 (п’ять) морських суден з вантажами, що йшли з Бердянська та Маріуполя за призначенням» — зазначив Клименко.

Прес-секретар Державної прикордонної служби Олег Слободян в коментарі Громадському радіо пояснив, що судна зупинили для огляду.

«Йдеться не про затримку, а огляд, про що ми вже не одноразово говорили», — зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+