Слухати

Гарві Вайнштайну пред’явлені звинувачення в зґвалтуванні / Новини на Громадському радіо

Гарві Вайнштайну пред'явлені звинувачення в зґвалтуванні

31 травня 2018 - 07:46
Адвокат Вайнштейна заявляє, що Харві 10 років зустрічався з жінкою, в згвалтуванні якої його звинувачують

Окружний прокурор Манхеттена Сайрус Вейнс заявив про те, що суд Нью-Йорка пред’явив кінопродюсеру Харві Вайнштейн звинувачення в згвалтуванні, пише Reuters.

Звинувачення пов’язані з двома подіями 2013 і 2004 років.

Раніше адовкат Харві Вайнштейна Бенджамін Брефман заявив, що його підзахисний протягом 10 років підтримував інтимні стосунки за обопільної згоди з жінкою, в згвалтуванні якої йому пред’явили звинувачення. Про це повідомляє NBC News.

Нагадаємо, що 25 травня продюсер Гарві Вайнштейн був заарештований після того, як добровільно з’явився до поліцейського відділку в Нью-Йорку вранці. 20 березня Компанія Weinstein Co., яка займалася створенням фільмів і телевізійних програм, подала заяву про банкрутство. 

5 жовтня видання The New York Times опублікувало інформацію про те, що Гарві Вайнштайн домагався своїх колег. Голлівудська актриса Ешлі Джадд звинуватила Вайнштайна в домаганнях. Через три дні його звільнили зі створеної ним компанії. Згодом ще дев’ять жінок заявили про непристойну поведінку власника компанії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+