Слухати

Перемовини США з ЄС щодо тарифів на сталь та алюміній провалились, - WSJ / Новини на Громадському радіо

Перемовини США з ЄС щодо тарифів на сталь та алюміній провалились, - WSJ

31 травня 2018 - 07:58
Білий дім оголосить про введення мит в 25% і 10% на імпорт сталі та алюмінію з Європи

Сьогодні, 31 травня, Білий дім оголосить про підвищення тарифів на європейську сталь і алюміній, дізналася у WSJ. За інформацією джерел видання, переговори про угоду по тарифах провалилися, Європа відмовилася йти на поступки, пише The Wall Street Journal.

Білий дім оголосить про введення мит в 25% і 10% на імпорт сталі та алюмінію з Європи.

Джерело, знайоме з цим питанням, розповіло, що плани адміністрації все ще можуть змінитися, особливо якщо обидві сторони зможуть домовитися про угоду в останню хвилину. Однак він оцінив вірогідність такого результату як дуже низьку.

Нагадаємо, що 20 травня Китай та США заявили, що збираються припинити «каральні» імпортні тарифи, які могли призвести до торговельної війни.  6 квітня у США сказали, що готові ввести додаткові мита на китайські товари на 100 мільярдів доларів. 9 березня Президент США Дональд Трамп запровадив 10% мита алюміній та 25% на сталь. Проте нові правила не поширюються на Канаду та Мексику, а за словами представників президента, до списку країн, на які не вплинуть нові тарифи можуть увійни й інші країни 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+